Informacje dla składających wnioski

GDZIE SKŁADAĆ WNIOSKI?

Wszystkie wnioski o dofinansowanie należy składać u Pani Weroniki Butza (Dział Kształcenia, Rektorat, pokój 503, V. piętro, tel. (58) 523 23 36,
e-mail: weronika.butza@ug.edu.pl

WZORY WNIOSKÓW, INSTRUKCJA I NOWY REGULAMIN

Wniosek do KB RD UG dla doktorantów

Wniosek do KB RD UG dla organizacji

Instrukcja dla wnioskodawców do KB RD UG

Nowy Regulamin Komisji Budżetowej Rady Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego

KIEDY SKŁADAĆ WNIOSKI O DOFINANSOWANIE WYJAZDÓW KRAJOWYCH?

Doktorant składa wniosek o przyznanie dofinansowania nie później niż 7 dni przed dniem wyjazdu, a przypadku ubiegania się o przyznanie dofinansowania po odbytym wyjeździe ‒ nie później niż 14 dni od dnia powrotu.

KIEDY I GDZIE ROZLICZYĆ PRZYZNANE DOFINANSOWANIE DO WYJAZDÓW KRAJOWYCH?

Wyjazdy krajowe należy rozliczać u Pani Weroniki Butza (Dział Kształcenia, Budynek Nowego Rektoratu, pokój 503, piąte piętro, tel. (58) 523 23 36,
e-mail: weronika.butza@ug.edu.pl)

Termin złożenia dokumentów potwierdzających wydatki wykazane w kosztorysie (faktury, oryginały biletów, certyfikaty uczestnictwa, potwierdzenia przelewów) wynosi 14 dni od dnia powrotu.

WAŻNE: Rozliczenie diety może nastąpić tylko, jeżeli jej kwota została określona

w kosztorysie, a doktorant uzyskał przed wyjazdem zgodę na wyjazd krajowy w postaci delegacji udzielonej przez dziekana, dyrektora szkoły doktorskiej lub kierownika studiów w doktoranckich.

KIEDY SKŁADAĆ WNIOSKI O DOFINANSOWANIE WYJAZDU ZAGRANICZNEGO?

Wniosek o dofinansowanie wyjazdu zagranicznego musi zostać złożony przez doktoranta nie później niż 7 dni przed tym wyjazdem.

KIEDY I GDZIE ROZLICZYĆ PRZYZNANE DOFINANSOWANIE DO WYJAZDÓW ZAGRANICZNYCH?

Dokumenty potwierdzające wydatki wykazane w kosztorysie wstępnym (faktury, oryginały biletów, wydruki biletów lotniczych, certyfikaty
uczestnictwa, potwierdzenia przelewów) muszą zostać złożone przez doktoranta w Biurze Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Gdańskiego nie później niż 14 dni od powrotu doktoranta z wyjazdu zagranicznego. Termin rozliczania wniosku jest wpisywany każdorazowo na decyzji o przyznaniu dofinansowania.

NA ZAGRANICZNE WYJAZDY (SZKOLENIA, KONFERENCJE) POTRZEBNA JEST ZGODA PROREKTORA WŁAŚCIWEGO DS. NAUKI I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

NIEKOMPLETNE WNIOSKI NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.