Central European Conference on Regenerative Medicine

Zapraszamy  na I Międzynarodową, Interdyscyplinarną Konferencje „Central European Conference on Regenerative Medicine” [CECRM -2015], która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 14-15 marca 2015.

Oprócz okazji do wysłuchania wykładów, cenionych i znanych na całym świecie naukowców takich jak m. in. Pani Profesor Maria Siemionow, Profesor Samy L. Habib czy Profesor Gelinsky i wielu innych, będzie możliwość także możliwość zaprezentowania swoich doniesień badawczych w 3 różnych sesjach kwalifikowanych (Original Paper Session, Poster Session, Young Scientist’s Session).

Konferencja CECRM – 2015 to najlepsze miejsce do uzyskania najnowszych informacji, a także wymiany swoich osiągnieć i doświadczeń z innymi naukowcami z centralnej Europy na tematy z zakresu: *Medycyny Regeneracyjnej, Inżynierii Tkankowej i Inżynierii Biomateriałów* dla aplikacji medycznych.

Organizatorzy szacują uczestnictwo około 200-250 naukowców z różnych ośrodków akademickich reprezentujących takie dziedziny jak m.in: Medycyna, Biotechnologia, Chemia, Biologia, Inżynieria Materiałów i Biomateriałów, Fizyka, Analityka Medyczna i wielu innych.

Szczegółowe informacje tutaj