Lipcowe zebranie RD UG i Komisji Budżetowej RD UG

Szanowne siostry doktorantki, drodzy bracia doktoranci,

zapraszam na zebranie RD UG, które rozpocznie się 10 lipca, w piątek, o godz. 17.00 przy Wyspie Darwina na Wydziale Biologii UG.
(Są wakacje, nam też należy się wyjazd na tropikalne wyspy. Pesymiści mogą utrzymywać, że to nawiązanie do emigracji zarobkowej też na Wyspy, ale inne. To żenujący żart prowadzącego, a faktycznie zbierzemy się tam tylko i pójdziemy debatować do jednej z sal)

Po zebraniu RD UG odbędzie się spotkanie Komisji Budżetowej, w związku z czym:

Wnioski należy składać do piątku, 10 lipca, do godz. 12.00 u pani Weroniki Butza w Dziale Kształcenia w rektoracie. Ewentualny kontakt: telefon: +48 58 523 23 36, e-mail: weronika.butza@ug.edu.pl .

ZMIANY! ZMIANY! ZMIANY!

W związku z przeprowadzką Działu Kształcenia do budynku nowego rektoratu o decyzjach nie będzie można dowiadywać się już w poniedziałek, 13 lipca. Najprawdopodobniej dopiero od 16 lipca będzie można o to w Dziale Kształcenia pytać. Pracownikom tego działu życzymy bezbolesnej przeprowadzki i miłego lądowania, a zainteresowanym doktorantom nieco cierpliwości. Jak będzie wiadomo kiedy można pytać o decyzji lipcowej Komisji Budżetowej RD UG, to informacja niezwłocznie się tutaj pojawi wraz z nowym adresem.

Z poważaniem

Maciej Ciemny