Szkoła Wiosenna „Lokata Rozwoju”

W imieniu Rady Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich mamy zaszczyt zaprosić wszystkich doktorantów lat I-III do udziału w Szkole Wiosennej „LOKATA ROZWOJU”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-15 kwietnia 2018 roku w Zakopanem. Doktoranci będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu:

– doskonalenia warsztatu naukowego

– zdobywania umiejętności auto-motywacyjnych

– prezentacji wyników badań własnych oraz zasad przestrzegania praw autorskich i patentowych,

– przestrzegania zasad sporządzania publikacji naukowych oraz popularnonaukowych

– zmian w prawie o szkolnictwie wyższym

– pracy ze studentami z niepełnosprawnościami

– pozyskiwania środków publicznych na badania własne doktorantów (granty, stypendia etc.)

– przestrzegania zasad wymian krajowych oraz międzynarodowych dla doktorantów (m.in. MOST, ERASMUS+)

– funkcjonowania samorządności doktoranckiej w Polsce i Europie.

Jak co roku, organizujemy konkurs zgłoszeń! Wszystkie niezbędne informacje oraz załączniki można pobrać poniżej:

Szkoła Wiosenna Załącznik nr 2 – regulamin
Szkoła Wiosenna Załącznik nr 1 – wniosek