Informacja od Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia UG – prof. Arnolda Kłonczyńskiego.

Szanowni Państwo,

przekazujemy informację od Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Uniwersytetu Gdańskiego – prof. Arnolda Kłonczyńskiego.

„Związku z informacjami służb sanitarnych i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo proszę o bezwzględne unikanie przebywania w klubach, pubach i innych tego typu miejscach i nie opuszczanie miejsc zamieszkania bez pilnej potrzeby! Osoby, które muszą zostać w akademikach mogą tam przebywać. Proszę codziennie sprawdzać wiadomości na Portalu Studenta, będziemy Państwa informować na bieżąco o kolejnych działaniach uczelni w zakresie zabezpieczenia przed zarażeniem koronawirusem. Najważniejsze informacje pojawiają się również na stronie głównej UG.”

Rada Doktorantów
Uniwersytetu Gdańskiego